Zákaznické výhody

  1. Doprava zdarma - zboží v hodotě nad 3000,- Kč bez DPH Vám doručíme zcela zdarma - u nás neplatíte za dopravu!
  2. Dárky ke zboží - k mnoha značkám zboží nabízíme zdarma hodnotné dárky. Dárek je vždy zobrazen v detailu zboží. Je také možno domluvit se místo dárku na slevě z ceny zboží - neváhejte nás kontaktovat pro získání slevy místo dárku!
  3. Garance nejnižší ceny - pokud naleznete zboží z našich stránek jinde levněji, cenu pro Vás snížíme o 5% pod úrovneň konkurence - zavolejte k nám na prodejnu, použijte kontaktní formulář nebo napište e-mail!
  4. Dodání do 24-48 hodin - při objednání zboží, které je na naších stránkách označeno jako "Skladem" nebo "Do 24 hod. u Vás", v pracovní dny (mimo víkendy a svátky), umíme zboží zpravidla doručit k Vám již následující pracovní den (do 24 hod.) nebo za dva dny (48 hod.)
  5. Zázemí kamenné prodejny - máme kamennou prodejnu na Praze 3, kde můžete zboží vyzvednou osobně, nebo se jen přijít poradit s našimi odbornými prodejci
  6. Profesionální poradenství - naši odborní prodejci opravdu znají zboží, které prodáváme. Napiště e-mail nebo zavolejte a poraďte se s nimi ohledně nejvhodnějšího produktu pro Vaše použití. Naším krédem je poradit zákazníkovi dobře, nikoli prodat nejdražší zboží

Váš team EPROFI.CZ s.r.o.

Eprofi obchody